Okategoriserade

Sakta men säkert

Godmorgon!

Har nyss vart ute på första rundan med vovvarna och nu sitter jag här med en skål blåbär som jag ska käka upp dom innan jag startar dagen, ska börja med att skriva klart detta inlägg sen ska jag skriva en lista på vad som ska göras idag, tycker allting är så mycket lättare på det viset för då kan man se hela tiden vad man har att göra.

Jag har inte så mycket träningsvärk idag eller ja inte just nu iallafall men jag känner att jag är väldigt öm men det är väl som vanligt att träningsvärken kommer senare, de tar alltid någon dag innan den kommer för mig, vet inte varför.

Ska väl försöka ta mig till gymmet senare också eller om jag bara kör här hemma de får vi se, ska göra min yoga också idag och stretcha ut mina muskler i ryggen o låren.